Fotogalerie

04.04.2014

Galavečer Motýlí křídla

Galavečer Motýlí křídla

Galavečer Motýlí křídla připomněl desáté výročí založení Občanského sdružení DEBRA ČR. Akce proběhla 4. dubna od 18.00 hod. v Hotelu Santon, slavnostně ji zahájila patronka organizace Jitka Čvančarová a ředitel FN Brno MUDr. Roman Kraus. Organizace DEBRA na celém světě podporuje lidi trpící vzácným puchýřnatým onemocněním epidermolysis bullosa congenita – v Česku překládaným jako nemoc motýlích křídel.

20.01.2014

Herec Jan Tříska navštívil radnici Brno-střed

Herec Jan Tříska navštívil radnici Brno-střed

Legendární herec Jan Tříska, který byl hvězdou pátého ročníku Plesu v opeře, si dva dny po této akci našel čas a navštívil radnici městské části Brno-střed. Setkání bylo milé a neformální, vzácný host od nás obdržel obraz Ivana Kulheima a symbolický klíč od radnice.

20.12.2013

Rozlévání vánoční polévky

Rozlévání vánoční polévky

Rozlévání vánoční polévky se v závěru Vánoc na Zelňáku konalo již potřetí. Tři sta porcí čočkovky bylo rozdáno během hodiny a půl.

19.12.2013

Vánoční nadílka radnice Brno-střed

Vánoční nadílka radnice Brno-střed

Na závěr Vánoc na Zelňáku jsme uspořádali akci pro školáky malé i ty větší, ale i pro jejich rodiče - Vánoční nadílka radnice Brno-střed. V programu se představilo Divadlo Kufr a kapely Pískomil se vrací a Rybičky 48. Zároveň jsme předali diplomy a ceny školákům, kteří uspěli ve výtvarné soutěži Vánoce na Zelňáku očima dětí.

Baví mě dávat věcem a místům smysl. A dělat Brno spolu s Vámi příjemnějším.

Mgr. Libor Šťástka 

občan a zastupitel města Brna a MČ Brno-střed